Ušetřete přírodu i peněženku a pořiďte si repasovaný notebook

Už jste slyšeli o repasovaných noteboocích? Jedná se o přístroje, které většinou pocházejí z velkých společností a úřadu, jež musejí jít s dobou a po čase vyměňují technické vybavení. Prodejci repasovaného zboží vezmou tyto přístroje, které jsou stále funkční a výkonné, vylepší je do úplné dokonalosti a prodávají je za zlomek původní ceny.

Kvalitní přístroje, které vydrží

Že jsou repasované notebooky kvalitní, potvrzuje i fakt, že mezi nimi najdete zejména stroje vyhlášených značek jako je Dell nebo HP Compaq. Jedná se o ideální pomocníky na kancelářskou práci, které vám vydrží ještě dlouhou dobu. Myslíte si, že není možné levně pořídit kvalitní notebook? Repasované zboží vás vyvede z omylu. Navíc jejich pořízením chráníte přírodu, protože znovu využijete přístroj, který už byl vyrobený, místo nákupu levného notebooku, který nemusí být tak kvalitní.

Záruku si můžete prodloužit

Vypadá to, že pořízení repasovaného notebooku s sebou nese samé výhody. Jednu nevýhodu má ale také, a to je zkrácená záruka. Ve většině případů už neplatí původní záruka výrobce, ale nabídnou vám ji prodejci repasovaného zboží. Záruka se pohybuje zhruba od 3 do 5 měsíců, setkáte se ale i s možností prodloužení záruky až na 25 měsíců. Při nákupu si všímejte, jakou záruku prodejce nabízí. Pokud žádnou nebo úplně minimální, raději od něj dejte ruce pryč a vyhledejte solidního obchodníka, který vám poskytne dostatečnou záruku.

Levné notebooky nemusí znamenat nekvalitní zboží. Naopak, repasované přístroje pořídíte za velice příznivou cenu a jako firemní notebooky vám prokážou skvělou službu.

TOPlist
TOPlist