Nejlepší notebooky Acer

Pořiďte si notebook, kterému bylo dáno do vínku jenom to nejlepší. Žádné vady a kazy, žádná prokletí, jen šťastně až do smrti – to vás čeká s notebookem od společnosti Acer. Tato tchajwanská firma byla založena už v roce 1976 a od počátku se věnuje prodeji spotřební elektroniky, dnes převážně notebooků, tabletů a mobilních telefonů. Acer je společnost s historií a tradicí, jejich notebooky jsou jedny z nejlepších na trhu a skládají se jen z toho nejlepšího.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Procesor
AMD Ryzen 5 
Intel Pentium M 
Intel Core i5 
 
Intel Core i5 
AMD Ryzen 5 
Intel Celeron M 
Frekvence procesoru
1.1 
2.3 
 
1.6 
2.1 
1.1 
Počet jader procesoru
 
Paměť RAM
 
Typ operační paměti
DDR4 
DDR4 
DDR4 
 
DDR4 
DDR4 
DDR4 
Úhlopříčka displeje
15.6 "
14 "
15.6 "
 
14 "
15.6 "
11.6 "
Rozlišení displeje
1920 x 1080 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
1366 x 768 
Dotykový displej
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Grafická karta
AMD Radeon RX 560X 
Intel HD Graphics 605 
NVIDIA GeForce GTX 1060 
 
Intel HD Graphics 620 
AMD Radeon RX Vega 8 
Intel UHD Graphics 600 
Grafická paměť
4 GB
 
6 GB
 
 
 
 
Velikost pevného disku
1000 GB
64 GB
1000 GB
 
512 GB
512 GB
64 GB
SSD
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
WiFi
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
Bluetooth
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
Počet USB portů
HDMI
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
Hmotnost
2.7 kg
1.3 kg
2.7 kg
 
1.6 kg
1.8 kg
1.25 kg
Výdrž baterie
7 hod
 
7 hod
 
8 hod
 
10 hod
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 14 hlasy, průměrně 4.6 z 5

Když potřebujete výkonný a spolehlivý notebook, zaměřte se na jeho hledání v kategorii notebooků od společnosti Acer. Tato tchajwanská mezinárodní firma je jedním z nejšpičkovějších dodavatelů spotřební elektroniky na trhu a jejich výrobky spojuje více, než jen stylové provedení a inovativní design. V jejich jádru se totiž skrývá RAM a procesor bojovníka, který se nikdy nevzdává. Ať budete pracovat na nejnovějších tabulkách a grafech, vytvářet román, mixovat hudbu, sepisovat svůj vlastní blog, dělat na čemkoliv vás jenom napadne, tak si můžete být jistí, že notebook společnosti Acer v tom jede s vámi.

Zajistí vám ty nejlepší podmínky pro každou vaši činnost – ztlumí jas obrazovky, eliminuje rušivé elementy, zvýší hlasitost, celkově vás podpoří a vytvoří ty nejlepší pracovní podmínky. Také vás nebude rušit rychle se vybíjející baterií, protože jeho výdrž se pohybuje kolem šesti sedmi hodin, s některými modely ovšem můžete pracovat až deset hodin v kuse, aniž byste museli hledat elektrickou zásuvku.

Acer notebookyJsou elegantního vzhledu, mají stylový design a pro jejich lehkost a štíhlost si je můžete vzít prakticky kamkoliv. Notebooky Acer vás budou doprovázet do práce, do školy, na dovolenou, ve vašem domově, na zahradu, jednoduše kdekoliv se budete chtít uvelebit, budou s vámi. Není ani nutné, aby tam byla zásuvka, protože na jedno nabití zvládnou vydržet přes 6 hodin aktivní práce, než si musí odpočinout. A to už je dostatečně dlouhá doba na to, to s nimi pořádně rozjet.

Pomocná síla

Notebooky Acer jsou tím nejlepším asistentem, který vám pomůže se všemi vašimi pochůzkami a povinnostmi. Už nikdy nebudete esej, zprávu nebo prezentaci odevzdávat po termínu, nebo bez patřičného vzhledu a obsahu. Na noteboocích Acer se vám bude dobře pracovat, ať už budete kdekoliv. V žádném případě nebudete omezeni jenom na svou kancelář nebo pracovnu doma, s takto vybaveným a výkonným notebookem si můžete práci vzít kamkoliv, kde chytnete tu pravou inspiraci. Je to v přírodě? Na lehátku u bazénu? V posteli? U stolu v kuchyni? Sedněte si pohodlně a uvolněte se, všechno to půjde samo. K dispozici budete mít wi-fi připojení na internet, obrazovku s vysokým rozlišením a širokou obrazovkou, na které snadněji všechno uvidíte, grafickou kartu nejvyšší úrovně, HDMI připojení, dotykovou obrazovku, USB porty, RAM až 8 GB,…

Notebooky Acer, to nejlepší pro vás

Podle svého uvážení si můžete koupit notebook Acer, který je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi pro hraní počítačových her, malý cestovní notebook, který s sebou můžete vzít na pracovní cesty, či výkonný a rychlý notebook, který zvládá všechno rychlostí blesku. Nebo vyberte jeden univerzální, který má od každého trochu něco.

Ať si vyberete jakýkoliv model, notebook od společnosti Acer vás nezklame – najdete u něho nabušenou grafickou kartu, HD rozlišení, HDMI, bluetooth, wi-fi připojení na internet, několik USB portů a velkou paměť. I přes takovou výbavu nejsou notebooky Acer žádní pořízkové, ale tenké a sympatické stroje, které se vždycky postarají o vaše blaho. Vsaďte na jistotu, zázemí velké společnosti s excelentní minulostí, která své práci doopravdy rozumí, a jejich přístroje, které rozšíří vaše obzory. Takové jsou totiž notebooky Acer.

TOPlist
TOPlist