Notebook Lenovo

Když se chcete naučit něco nového, můžete jít do knihovny. Když se chcete uvolnit, můžete si objednat na masáž. Když se chcete spojit se svými kamarády, můžete jim zavolat telefonem nebo za nimi dojít. Když potřebujete napsat zprávu, esej nebo prohlášení, můžete to udělat ručně. Proč ale zbytečně ztrácet čas a dělat všechno pomalu a neefektivně? Dnešní svět je uspěchaný, a abyste stačili jeho tempu, potřebujete notebook, se kterým každý úkol zvládnete během chvilky.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Procesor
Intel Celeron M 
Intel Core i5 
Intel Core i5 
 
Intel Core i3 
AMD Ryzen 5 
 
Frekvence procesoru
1.1 
4.1 
1.6 
 
2.2 
3.7 
 
Počet jader procesoru
 
 
 
Paměť RAM
16 
 
 
Typ operační paměti
 
DDR4 
DDR4 
 
 
DDR4 
 
Úhlopříčka displeje
15.6 "
15.6 "
15.6 "
 
15.6 "
15.6 "
 
Rozlišení displeje
1366 x 768 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
 
1920 x 1080 
1920 x 1080 
 
Dotykový displej
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Grafická karta
 
NVIDIA GeForce GTX 1650 
AMD Radeon 520 
 
Intel HD Graphics 620 
AMD Radeon RX Vega 8 
 
Grafická paměť
 
4 GB
2 GB
 
 
 
 
Velikost pevného disku
128 GB
512 GB
128 GB
 
256 GB
256 GB
 
SSD
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
WiFi
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
Bluetooth
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
Počet USB portů
HDMI
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
Hmotnost
 
2.19 kg
1.8 kg
 
1.8 kg
1.8 kg
 
Výdrž baterie
 
8 hod
6 hod
 
6 hod
8 hod
 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 28 hlasy, průměrně 4.2 z 5

Nejkvalitnější pomocníky najdete u společnosti Lenovo, které míří o kus dál, než klasické notebooky. Nenechte se zmást jejich elegantním a stylovým vzezřením, pod touto image se totiž schovávají notebooky nadupané nejnovějšími technologiemi, které společnost Lenovo chce přinášet svým zákazníkům až pod nos. Nechte, aby za ně mluvili jejich činy a přesvědčte se na vlastní kůži, že s notebooky Lenovo budete mít všechno pod palcem.

Jak vypadá notebook Lenovo zvenčí

Notebooky Lenovo na sobě opravdu zamakali, což můžete vidět na jejich vzhledu. Těla jsou pružná a tenká, většina modelů váží do dvou kilogramů, takže když je budete nosit celý den s sebou, ani si jejich přítomnost nebudete uvědomovat. Samozřejmě, že najdete i nějaké cvalíky se čtyřmi kilogramy, ti svou tělesnou podobu vyrovnávají výkonností a pracovitostí.

LenovoÚhlopříčky u notebooků Lenovo jsou různé velké, vybírat si tedy můžete mezi malými notebooky kapesní velikosti, které jsou vhodné na cesty a každodenní přenášení, na stálejší užívání na jednom místě ale oceníte jistě obrazovky velké jako plachty. Některé mohou být navíc i dotykové. Kromě klasických notebooků najdete u Lenovo i kousky, které prošly kurzem jógy a jsou mnohem ohebnější. Nastavte si je tak, jak vám to vyhovuje a užijte si práci na notebooku nebo sledování filmu naplno.

Samozřejmostí jsou USB porty, které se sdružují v počtu dvou až tří.

Notebook Lenovo uvnitř

Pod tvrdou krustou se v noteboocích od Lenovo skrývá loajální a trvanlivá baterie, která na jedno nabití vydrží až 6 hodin aktivní činnosti. Už tedy s sebou nebudete muset neustále nosit kabel a hledat elektrickou zásuvku. Velikost pevného disku se pohybuje nejčastěji kolem 1 GB. Výkonná je rovněž grafická karta, která si bez nadsázky poradí i s opravdu náročnými počítačovými hrami.

Zábavu vám zajistí jistě i vysoké rozlišení a bohatá hudba z reproduktorů, filmy snadno promítnete v HD. Ty si můžete najít online na rychlém internetu, který zajišťuje wi-fi připojení. Můžete tak být neustále ve spojení se svými kamarády a rodinou, ať už budete kdekoliv. Sdílet soubory ale můžete nejen online, ale také přes Bluetooth, který je u notebooků Lenovo také základní výbavou. Dopřejte si to nejlepší, co na trhu vůbec můžete najít, a zkuste notebook od Lenovo, která ví, jak na to.

TOPlist
TOPlist